ART / Lithographs / Giclée 13384240
nr 1338 4240
Taimi Borg
(f. 1941), Sverige
Taimi Borg (b. 1941), Sweden. "Skåne". Signed, numbered 9/30. Gicléetryck på duk. Subject: 48x60cm, ej ramad, lös duk,
"Skåne". Signerad, numrerad 9/30. Gicléetryck på duk. Motivet: 48x60cm, ej ramad, lös duk
Taimi Borg, Swedish painter, born 1941.
SEK 300
Monday July 27 2020
at 20:42:30
100 kr
200 kr
250 kr